HU
·
SK
ABT POWER GOLF VII SO 400 KOŇMI

Novým tromfovým esom u ABT Sportsline je Golf VII R s úžasným výkonom , čo zo sériového výkonu 300PS/221kW sa zvýši na výkon 400PS/294kW , vďaka optimalizácie riadiacej jednotky ABT. Poďme sa pozrieť na tento tromf : ABT POWER je založený na špeciálne vyvinutom softvéri riadiacej jednotky ABT , čo zaručuje maximálny výkon a spoľahlivosť. Táto skutočnosť bola preukázaná aj na vlastnom dynamometri spoločnosti, ako aj na verejných komunikáciách. Aj s touto obrovskou silou je možné riadiť GOLF VII s absolútnou spoľahlivosťou. Nastaviteľný športový podvozok ABT a ABT športové stabilizátory zabezpečia aby GOLF VII ostal stabilný počas jazdy rovnako aj v Perzskom zálive ako aj pri vysokých rýchlostiach .


Avšak tím ABT má ešte niektoré ďalšie esá , aby jazda na GOLF VII bola ešte zábavnejšia : GOLF VII je vybavený s vysokokvalitnými prvkami karosérie, ktoré odlišujú GOLF VII R od sériovej verzie, napr. maľovaná ABT maska chladiča a kryty svetlometov. Prahové spojlery naznačujú ostatným športovým šoférom, že majú súpera a že najlepšie spravia ak si nahodia pokerovú tvár a zachovajú pokoj. Aj vložka batožinového priestoru stojí za bližší pohľad. Ešte pôsobivejší vzhľad dodajú štyri mohutné výfukové potrubie o priemere 102 mm, čo je súčasťou výfukového systému ABT, čo obsahuje jeden stlmený a jeden športovo znejúci systém , čím zaručuje optimálne znenie výfuku.


Posledný tromfom tímu ABT je , že zákazník si môže ľubovoľne vybraťz ponuky odľahčených diskov . Okrem iného v tejto ponuke sú aj nové disky RF , ER-C a disk DR ( čo je aj na obrázku) a disky CR , a sú dostupné vo viacerých farbách.