HU
·
SK
BLÍZKO K RS6 : ABT AUDI S6 S 550 KOŇMI

AUDI RS6 je lepší ako AUDI S6 ? Tento fakt vyvracia zvýšenie výkonu ponúknuté od ABT Sportsline , vďaka ktorej športová S6 sa dostáva na rovnakú úroveň ako jeho super športový bratranec. „Zvýšenie výkonu ABT Power New Generation vyzdvihuje na vyššiu úroveň výkon vozidiel Avant a takisto aj výkon limuzínov“ - hovoril s potešením Hans Jürgen Abt generálny riaditeľ. Zo základného výkonu 450PS/331kW a 550 Nm sa zvýši výkon na 550PS/404kw a 680Nm. Je to zábavné však? Je neuveriteľné. Okrem toho zvýšili aj Vmax na 290kph. Zvýšenie výkonu je dostupný takmer aj pre všetky AUDI S7. Samozrejme v tomto prípade netreba sa báť ani o záruke,tento inovatívny Power balík obsahuje špeciálne vyvinutú ABT riadiacu jednotku a softvér , čo je dodávaný s komplexnou zárukou. Pozoruhodné je , že všetky komponenty boli testované na vlastnom dynamometri spoločnosti a na verejných komunikáciách.


Kto beži ako profesionálny športovec tiež potrebuje správne oblečenie : ABT Sportsline nám ponúka ABT vložku blatníka, kryt zrkadla s lesklým povrchom a zadný spojler vyrobený z ultra ľahkého CFRP. Dress code takéhoto športovca si vyžaduje aj správne topánky, v prípade S6 sú to odľahčené disky DR, FR, a ER-C , ktoré sú dostupné vo veľkostiach 20“ a 21“ - podľa požiadavky aj s vysokovýkonnými značkovými pneumatikami.


Elektronicky riadené odpruženie ABT zabezpečuje dokonalý oblúk kolies. Okrem toho vďaka ťažiska vozidla ,AUDI S6 je oveľa stabilnejšia a dynamickejšia v zákrutách. Bavori do vozidla nainštalovali aj ABT osvetlenie – pomoc pri nastupovaní a vystupovaní, vlastný Štart- Stop tlačidlo, rohož s logom ABT a v neposlednom rade meniace sa LED svetlá na volante. Pokiaľ chcete vychutnať riadenie vozidla vo vyššej kategórie , tak jednoznačne AUDI S6 vymysleli práve pre Vás.