HU
·
SK
KOMPLEXNÝ STYLING BALÍČEK PRE NOVÉ AUDI Q7

Vrchol inovácie, obrovský rozmer, kráľovské pohodlie: nové AUDI Q7 s pohonom všetkých kolies , dobyl srdce mnohých testerov terénnych vozidiel. Tu veľmi dobre dopadol, virtuálny koopit a početné technické vlastnosti. ABT Sportsline má už teraz nový hardvérový balíček pre model Q z Ingolstadtu. „S našimi predĺženými dielami chceme vizuálne zdôrazniť , že druhej generácie Q7 je o niečo ľahšie, je športovejšia , jednoduhšia ako o 10 rokov staršia predchodca – hovoril Hans Jürgen Abt.


Bavorov jemné vyladenie ABT Q7 obsahuje novú ABT prednú zásteru, ozdobné lišty na dvere vložku blatníka, atraktívnu zadnú zásteru,a sadu výfukového systému. K dispozícii je tiež volitelné ABT zadné krídlo, čo dodáva mocnému SUV, auru športového vozidla.


Čo sa týka dĺžky Q7, zodpovedá dĺžke kráľovskej postele. Pokiaľ štandardný balík nie je postačujúci (obsahuje predný nárazník, ozdobné lišty na dvere a zadnú zásteru), ABT ponúka ďalšie doplnky, ako rozšírenie predného a zadného blatníka , vďaka ktorému mocný SUV sa stáva cisárom diaľnice. Výfukový systém , čo je súčasťou sady zadnej zástery sa môže objednať aj samostatne.


Bez ohľadu na to, aký balík vyberie zákazník , ABT odľahčené disky sú vždy dobrou voľbou. Dynamický vzhľad Q7 dávajú do jedného celku disky FR 10x22 s pneumatikami 305/30 R22. Samozrejme ABT pripravuje aj zvýšenie výkonu motora , Informácia o tom bude čoskoro dostupná.