HU
·
SK
MILÁČIK KAŽDÉHO – ABT AUDI Q3 TDI S 210 KOŇMI

Mnohí ľudia z ekonomického hľadiska vyberajú vozidlá koncernu VW, napríklad ako aj 2.0 TDI . Napriek šetreniu najnovšie „Q” z AUDI , je veľmi dobré vozidlo, vďaka zvýšeniu výkonu ABT Power, ktorý zo sériového výkonu 184 PS/135kW sa zvýši na výkon 210PS/154kW a krútiaci moment z 380 Nm sa zvýši na 420 Nm. „Naša ABT riadiaca jednotka je maximálne spoľahlivá, čo nám potvrdzujú aj testy a v ponuke je k tomu aj rozsiahla záruka” – hovoril Hans Jürgen Abt. Od ABT sú vo výhľade do najbližších mesiacov aj ďalšie zlepšenia k motoru Q3 .


Vďaka pružinám ABT , AUDI Q3 obstojí aj v zákrutách. Zákazníci si môžu vybrať spomedzi pružinami ABT -fix ( vpredu 25mm, vzadu 35mm) , a nastaviteľným športovým podvozkom ABT (vpredu 30-60 mm, vzadu 40-70 mm). V prípade takéhoto silného vozidla je potrebné aj dokonalý vzhľad . ABT preto vybavil vozidlo s prednou zásterou, čo obsahuje aj predný spojler, krytom na zrkadlo, dekór fóliou na dvere a zadným spojlerom. AUDI Q3 dostalo aj sadu zadnej zástery s výfukovým systémom so štyrmi mohutnými výfukovými koncovkami. O celkový vzhľad vozidla postarajú odľahčené disky ABT.


ABT ponúka disky na AUDI Q3 v rozmeroch 18-21” , ktoré sa dajú objednať podľa požiadavky aj s pneumatikami, je dostupné v dizajnoch FR, ER-C, alebo DR. Pohodlie cestujúcich ďalej zabezpečujú osvetlenie ABT a koberce. Je to jednoducho skvelé auto, hlavne verzia ABT.