HU
·
SK
NAOZAJ ZVODNÝ NOVÝ ABT AUDI TT

Audi TT roadster akonáhle, spustí svoju strechu, jazda je hneď sviežejšia . Vďaka výkonu 230 koní (196 kW), tento štvorvalcový 2.0 TFSI ľahko dosiahne rýchlosť vetra. ABT obnovil nielen model Coupe ale aj tento model, čo požičiava vozidlu 310 koní (228 kW) , to nie je menej aký má sériový model a krútiaci moment vďaka optimalizácie výkonu sa zvýši z 370 Nm na 440 Nm. „ Aby sme ešte viac podložili zodpovedajúcu kvalitu, Abt Power New Generation je ponúkaná s rozsiahlou zárukou. Táto záruka je dostupná už vo viacerých štátoch vrámci Európy.“ - hovoril Hans Jürgen Abt- generálny riaditeľ.


Najväčšie potešenie z jazdy nám ponúka TT práve počas jazdy v zákrute. ABT pružiny a stabilizátory požičiavajú vozidlu lepšiu rovnováhu a pohyblivosť. Od rozšírenia kolies s rozmerom 24-30 mm je vozidlo ešte sebavedomejšie. Sú dostupné aj odľahčené disky, autoratívne 20“ FR disky a takisto aj disky CR,DR,ER-C a je dostupný aj vyslovene exkluzívny disk ER-F v rozmeroch 18“ a 19“ a v rôznych farbách.


Trojgeneračný TT , dostal naozaj športový vzhľad, vďaka najväčšej tunerovej spoločnosti na svete v koncerne VW. Vozidlo je ešte dynamickejšie vďaka predného nárazníka a spojlera ponúknutej od spoločnosti ABT Sportsline. Špeciálne na tento cieľ bol naplánovaný aj kryt zrkadla , čo dáva celé vozidlo do jedného celku.

Kto uvidí v spätnom zrkadle AUDI TT , hneď zbadá aj zadnú časť vozidla. Stredobodom pozornoti je pevné zadné krídlo a vložka zadného nárazníka, od čoho dostáva vozidlo naozaj dynamický vzhľad. Toto potvrdzuje aj výfukový systém ABT s čiernou chrómovanou výfukovou koncovkou a s laserom vyrytým logom ABT. Šofér aj cestújúci si môžu vychutnať skutočný koncert pod holým nebom ,ak šofér šliapne poriadne na plyn.