HU
·
SK
PÚŠTNY ŠPORTOVEC – ABT TOUAREG TDI S 290 KOŇMI

Hovoria že, je viac ako 70 výrazov používajú ťavy v jazyku Tuarégov. ABT Sportsline opäť ponúka veľa možností, ako upraviť VW Touareg. Má v ponuke nielen atraktívne zvýšenie výkonu, ale aj optické úpravy a úpravy podvozku. Náš Touareg je dokonalé vozidlo pre tých ktorí trávia väčšinu času v prírode a chcú si aj vychutnať jazdu , kým prídu do cieľa.


Bavori z Touaregu 3.0 TDI spravili ozajstnú „závodnú ťavu”. Vďaka zvýšeniu výkonu ABT POWER vozidlo bude mať výkon 290 PS/213 kW a krútiaci moment sa zvýši z 580Nm na 650Nm. Vďaka starostlivému plánovaniu a testom na vlastnom dynamometri a na verejných komunikáciách , kvalita je zaručená. Nezmení sa ani spotreba paliva, zaručí to aj rozšírená záruka ABT.


Kým závodné ťavy musia zaobísť bez predného spojlera, bavorská tunerová spoločnosť dodáva na Touareg športové zadné krídlo vyrobené z plastu (PUR Polyuretan). Predná strana je ozdobená prednou maskou a krytom na svetlomet Add- On. Aby vozidlo bolo dôkladne nápadné ,ABT Sportsline používa materiály a povrchové úpravy v kvalite OE. Odľahčenými diskami môže byť doplnené celkový vonkajší vhľad vozidla . Disky sú dostupné v rozmeroch CR (20”) , DR(22”),a ER-C (20”) a v rôznych odtieňoch a sú namontovateľné s vysoko výkonnými pneumatikami. Čiapky na ventily sú ozdobené logom ABT. Vozidlo môže byť vybavené aj s podvozkom ABT a nastaviteľným športovým podvozkom ABT.


Samozrejme je dostupná aj súprava kobercov a koberec do batožinové priestoru. Je jedno či sa jedná o piesok, blato, kameň alebo o asfalt ,ABT osvetlenie môže byť užitočné v každom prípade , nakoľko pri otváraní dvier ABT logo sa premietne na zem.