HU
·
SK
O JEDEN STUPEŇ VYŠŠIE - ABT S3 SEDAN AŽ SO 400 KOŇMI

Nemusí to byť vždy kombi alebo hatchback : kompaktný športový sedan AUDI S3 sa vracia a ostáva aj nejakú dobu. Ak chcete vidieť sériové vozidlo s výkonom 300 PS/221kW ešte silnejším ako je RS3 , prosím berte na vedomie , že ABT Sportsline Vám ponúka na to riešenie. „ S našou špeciálne vyvinutou riadiacou jednotkou ABT Power New Generation nielen že sa skracuje dĺžka vozidla, ale s úsmevom dodáva , že sú dostupné ďalšie zvýšenia výkonu pre RS3 a Sportback. - hovoril Hans Jürgen Abt. Ale ostaňme pri limuzíne , ktorej výkon sa zvýšil na 370PS/272kW a krútiaci moment sa zvýšil na 460 Nm z 380 Nm.


A to ešte z ďaleka nie je koniec -pokračoval Abt. Ak sa rozhodnete pre komplexnejší balíček ABT Power S , v tom prípade výkon sa zvýši na 400PS/294kW a krútiaci moment na 480 Nm. K zvýšeniu až o 33% prispeje nielen softvér, ale aj výfukový systém vrátane výfukového vývodu a športového katalyzátora.


Mimochodom zákruty nie sú prekážkou, ale skutočným potešením, vďaka športovému podvozku od ABT , ktorá zabezpečí vhodné odpruženie na prednej a na zadnej náprave.


Bavori ešte viac zvýraznili športovosť tohto sedanu , napr. prednou maskou a vložkou blatníka. Celkový vzhľad vozidla dáva do jedného celku ABT sada zadnej zástery , výfuk a čierne chrómované výfukové koncovky.


Posledné čo môže byť potrebné sú odľahčené disky. Na obrázku je tiež vidieť nové 20” ABT FR disky a tiež sú dostupné aj disky CR,DR, alebo ER-C, v rozmeroch 18”-20” v závislosti od modelov.