HU
·
SK
XXL SILA- ABT TTS S 370 KOŇMI

Pre vodičov ktorým nie je postačujúci výkon nového Audi TTS 310koní/228kW, ABT ponúka riešenie. Vďaka zvýšeniu výkonu ABT XL, TTS bude mať výkon 370koní/272kW a max. krútiaci moment sa zvýši z 380Nm na 460Nm. A aby toho nebolo dosť, ABT Sportsline , celo svetovo najväčší tuner koncernu VW , už pracuje na optimalizácie výkonu Power S, pre potešenie XXL a zároveň pracuje aj na 6 - piestnom športovom brzdovom systéme. Nemúsíte zúfať ani v tom prípade ak vaše TT má výkon iba 280koní/169kW , Abt aj na to ponúka optimalizáciu výkonu , čo bude mať za výsledok 310 koní/228kW a krútiaci moment z 370Nm sa zvýši na 440Nm.


Mimochodom zákruty ledva spomalia ABT TTS , vďaka ABT pružinám a tlmičom. 24mm a 30mm široké kolesové podložky požičiavajú okrem iného aj dynamický vzhľad vozidla. Keď sme už pri tom , prečo neskúsiť: novú lesklú, matnú, perleťovú alebo metálovú fóliu. Okrem toho ABT Sportsline požičiava odvážnu TT- tvár , dramatickejšou prednou zásterou. Špeciálne navrhnuté kryty zrkadla ešte stupňujú celkový vzhľad vozidla.

Každý kto uvidí v spätnom zrkadle AUDI TT , čoskoro bude vidieť aj zo zadu. Vložka zadnej zástery a pevná zadná zástera sa postarajú o tom, aby vozidlo vyzeralo ešte pikantnejšie , podčiarkuje to hlavne výfukový systém a čierno-chrómované štvorrúrové výfukové koncovky. Okrem toho je k dispozícií aj Y vývod, športový katalyzátor a schválenie ECE.


Vozidlo je dokonale spojené s vozovkou vďaka kolies s odľahčenými diskami s dizajnom ABT FR, alebo DR , ER-C v rozmeroch 18”,19”,20” v závislosti od modelu.